Gıda ve Restorancılık sektöründe Türkiye’de ve yurtdışında yatırımlar yapmak amacı ile 2014 yılında kurulmuştur. Firmamız, geliştirdiği markalar, marka satın almalar ve master franschising yöntemleriyle büyümeyi hedeflemektedir. Punto markasıyla Zorlu AVM, İstinyepark AVM ve Akasya AVM’ deki restoranlarımızda misafirlerimize İtalyan mutfağının en seçkin lezzetlerini sunmaktayız. “İtalyan mutfağı” denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Punto, yeni restoran açılışları ile 2017 yılında büyümeye devam edecektir.

Türkiye’ de ve yurtdışında teknoloji alanında yatırımlar yapmak, küçük ve orta büyüklükteki girişimciler ile büyümek, inovatif ürünlerin geliştirilmesi üzerine çalışmalar yapmak amacı ile kurulmuştur.

Türkiye’ de ve yurtdışında gayrimenkul alımı, yapımı, geliştirmesi ve satımını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. 2015 yılında DAP Yapı ile birlikte ihalesini kazandığımız Anadolu Yakası’ nda yer alan tarihi Validebağ Korusu’ na komşu 18.000 bin metre kare arazide Emlak Konut güvencesi ile hayata geçirilen Validebağ Konakları projesi ilk gayrimenkul projemizdir.